Home / Op.Dr. Mehmet KOÇ

Op.Dr. Mehmet KOÇ

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Mehmet KOÇ

Tüp Bebek ve Reprodüktif Endokrinoloji Uzmanifacebook-profil-bonesiz

05.07.1972 tarinde  Kırşehirde doğdum.1996 yılında Atatürk Üniversitesi Tıp fakültesini bitirdikten sonra . Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlığı Eğitimimi Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladım. 2003-2007 arasinda özel bir sağlık kuruluşunda çalıştım. 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesinde Perinatoloji (2. Düzey Ultrasonografi) eğitimi aldım 2008 yılında yurtdışında Laparaskopi (kapalı ameliyat) eğitimi aldım. 2009-2010 yılları arasında  İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi  Yardımcı Üreme Teknikleri Merkezinde çalıştım. Tüp Bebek uzmanlığını İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp fakültesinden 2010 yılında tamamladım. Yurtiçi ve yurt dışında  bir çok kongreye katıldım.
Avrasya Hospital ve Medicana International Beylikdüzü Hastanesi Tüp Bebek Merkezinde  Kadın Hastalıkları- Doğum , Tüp Bebek ve Reprodüktif Endokrinoloji Uzmanı olarak çalıştım.

Şu anda Torun center ‘de ki muayenehane de hizmet vermekteyim.

Adres:
Fulya mah.
Buyukdere cad.no:74
Torun center yatay ofis
A blok no:101 Şişli -istanbul

 

Irtibat:

(0532) 763 7410

(531) 383 92 81

+90 212 803 67 36

drmehmetkoc@gmail.com

tupbebekmerkez@gmail.com

Yabancı Dil
İngilizce

3 comments

  1. Bedriye Uzunay

    Merhaba ;

    Bizim şöyle bir problemimiz var.Eşime azosperm teşhisi konuldu.2yıldır evliyiz çocuğumuz olmuyor.En son gittiğimiz doktor Tüp bebek denemelisiniz dedi başka bir tedavisi yokmuş çünkü.Biz öyle durumu çok iyi olan insanlar değiliz ve bu maddi açıdanda zorlu bir süreç olduğundan sürekli deneyebileceğimiz bir bütçemizde yok sizi araştırdık baya iyi şeyler duyduk fakat azospermle hamile kalabilmem mümkün olabilirmi sizinle nasıl irtibata geçebiliriz daha önce bu tarz hastanız olup başarı oranı nedir ?

    • Merhaba. Iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bize ulaşır mısınız?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Powered by themekiller.com